Rüyada ailesini görmek anlamı… Rüyasında ailesiyle birlikte açıklık bir yerde oturan kimse güçlü bir destek, iyi bir atılımdır. Ailesi ile karanlık, loş bir yerde oturuyorsa iş ve para ile ilgili bir sorunun halledilmesi için zaman gerekmektedir.

Eğer fakirlikten korkarsanız Allah dilerse, sizi yakında kendi fazlından zenginleştirir. (Tevbe, 28) mealindeki âyet-i kerime gereğince, zenginlikle tâbir olunur.

İnsanin kendi ailesine ait gördügü rüyalar, aynen görüldügü sekilde çikar. Bu rüyalardaki semboller biraz karisik olmakla beraber, bunlari çözmek pek de güç degildir. Bu bakimdan aile rüyalarinin tabirleri, kendi iç problemleri kendileri tarafindan bilindigi için, genellikle aile reisinin yardimi ile çok saglikli bir biçimde ve en iyi sekilde yorumlanabilir.

Rüyada ev halkini görmek, rüya sahibi için zenginlige isaret eder.

İlgili tabirler:
rüyada kendi aileni görmek, surekli aile gormek, rüyada kendi ailemi görmek, rüyada kalabalık bir aile görmek, rüyada aileyi kalabalık görmek, rüyada ailesini görmek, ruyada aileni, rüyada ailemizi görmek rüyada kendi ailesini görmek, ruyada ailemizi gormek, ruyada aile görmek


Bir Cevap Yazın

yukarı