Rüyada Altın Bulmak Ne Anlama Gelir tabiri… Rüyada altın külçesine rastgeldiğini görmek, elden çıkacak mala işarettir. Rüyada Altın bulmak zarara uğramaya, gam ve keder, Eski sikkeler bulmak sevinç ve memuriyete, Kadının altın dan mamul ziynet eşyası takınması sevinç ve kendine güvene, Damgalanmış, işlenmiş bir altını olmak ev almaya, değerli insana işaret eder.

Böyle beş altın görmek beşş vakit namaza, Altın para kişide bulunan emanete, Altın bilezik takmak ele geçecek mirasa, kadın için evlenmeye, Bazen altın iyi niyete, samimiyete, inanılacak söze ve hayırlı anlaşmalara delalet eder. Altını döven ya da onu diğer madenlerden ayrıştıran birini görmek hakla batını , iyi ile kötüyü birbirinden ayarın adama veya adil hakime, Altın ve gümüş hurdası görmek faydalı ilme, uygun hanıma, hayırlı evlada ve değerli dosta delalet eder. Altından yapılmış eşya güzelliğe, böyle bir kaptan yemek yemek ya da su içmek gam ve kedere, Altın gerdanlık erkek için önemli memuriyete, şeref ve itibara, kadın için izdivaca delalet eder.

Bazen gerdanlık hacca gitmeye, Altın küpe kadın için güzelliğe, erkek için müzik vs. dinlemeye delalet eder.

Rüyada altın ile ilgili herhangi birşey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.“altın bulduğunu” için 2 Yorum

  1. memo says : Cevapla

    Valla CEmre sen kendine göre bak…Bana iyi geldi

  2. cemre says : Cevapla

    ruyada altin bulmak veya satin alip takmak hüzün ve kedere çok yakin Çevrenizde hakkinizda yapilan dedikodu ya göz yaşina isarettir ben defalarca kendim bizzat yasadim altin gormek kesinlikle iyi sonuçlanmaz asla mal miras degildir aksine elinden giden kayipa isarettir.

Bir Cevap Yazın

yukarı