Rüyada avukat gören kimsenin, ye­ni bir işe başlayacağına veya miras yoluyla eline mal veya para geçeceğine ve bazı karışık işlerinin yakın­larının yardımıyla çözüleceğine işaret eder.
• Bazı yorumculara göre ise, yeni başladığı işte başarılı olamayacağına ve üstleri ile anlaşmazlığa düşeceğine işaretle yorumlamışlardır. Rüyada bir avukata gittiğini ve onunla konuştuğunu görmek, ileride avukata ihtiyacınız olacağına işarettir.
Rüyada avukat görmek, Bir düşünceyi yahut durumu açıklamakta güçlük çekmeye, İçine düşülen sıkıntıdan kurtulmaya yahut herkesin borusunu öttüren ve sadece kendini düşünen insana delalet eder.İçinde bulunduğunuz durumda hareketlerinize dikkat etmelisiniz, Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demektir. İçinde bulunduğunuz durumda hareketlerinize dikkat etmelisiniz, Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demektir.Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Düşünmeden hareket ettiğiniz taktirde çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz.Rüyada avukat gören kimse gerçeği görmeyerek, yanılabilir. Avukat, gizlenen gerçek olarak yorumlanır.Rüyada bir avukat yazihanesinde bulundugunu ve onunla konustugunu görmek, yeni girdigi bir iste basarili olamayacagina ve amirleri ile anlasmazliga düsecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada avukat görmek, rüya sahibinin yeni bir ise baslamasina veya mlrasa sahip olmasina, bazi karisik islerinin çözümünde yakinlanndan yardim görmesine isaret eder. Bazi tabirciler, yeni girdigi iste basanli olamiyacagina ve üstleri ile anlasmazliga düsecegine isaret eder, demislerdir. Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz.

İlgili tabirler:
rüyada avukat görmek, Rüyada avukat bürosuna gitmek, avukata aglamak gormek, rüyada avukat bürosu görmek, ruyada avukat olmak istemek, ruyada avukat olmayı istemek, rüyada avukata dava vermek, rüyada avukatın para vermesi, rüyada avukatını farklı gormek, rüyada avukatını görmek


Bir Cevap Yazın

yukarı