Rüyada bataklık görmek pek iyi de­ğildir. Bu rüya hayra ve iyiye yorulmaz.
• Bataklıktan çıktığını gören kimsenin düşmüş olduğu sıkıntıdan kurtulacağına işaretle tabir edilir.
• Rüyasında bir kimse, kendisini bir bataklıkta batağa saplandığını görse, bu rüya fakirliğe ve yok­sulluğa düşüleceğine işaretle yorumlanır.
Sahtekar insanlarla tanşıacak, zarara uğrayacaksınız. Rüyada bataklıkta olduğunu görmek, sıkıntılı bir dönem geçireceğinin işaretidir. Bataklıktan çıkmak, iş hayatında küçük bir ilerlemeye işarettir. Bir kimsenin rüyada kendisini bataklıkta görmesi, betbahtlık alâmetidir ve birçok güçlüklerin gelmesi muhtemeldir. Bataklık içinde çırpındığını görmek, ihtiyarlık demlerinde rahat etmeye işarettir. Çünkü dünya da bir bataktır. Gençlikte kazanan, ihtiyarlıkta rahat eder.
Rüyada bataklıkta olduğunu görmek, sıkıntılı bir dönem geçireceğine işarettir. Sahtekar insanlarla tanışacak, zarara uğrayacaksınız. Rüyada bataklıkta olduğunu görmek, sıkıntılı bir dönem geçireceğinin işaretidir. Bataklıktan çıkmak, iş hayatında küçük bir ilerlemeye işarettir. Sahtekar insanlarla tanışacak, zarara uğrayacaksınız.Bataklık rüyaları sıkıntı, dert gibi olumsuz koşullara işarettir.Bataklik görmek hayra yorumlanmaz. Rüya-da bir batakligin kenarinda durdugunu görmek, tehlike içinde olduguna; ayagini batakliga sokarak yokladigini görmek, bir düsmaninin arkasindan kendisine pusu kurduguna, batakliga girdigi halde birden bire kuruyup düz bir yol oldugunu görmek, düsmanlarinin birer, birer korkup maksatlarindan caydiklarina ve ona ar-tik dost görünmege çalisacaklarina; batakligin birden bire yesil bir çimen tarlasi haline geldigini görmek, refah ve bolluga kavusacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir batakliga saplanmak, fakirlige, yoksulluga isaret eder. Batakliktan çiktigini görmek ise islerinde bir gelismenin olacagina ve fakirlikten kurtulusa isaret eder. Sahtekar insanlarla tanışacak, zarara uğrayacaksınız.“bataklık” için 1 Yorum

  1. esmer akbaba says : Cevapla

    merhaba hayir olsun insallah cok bisey hatirlamiyorum ama 2 veya 3 arkadasim batakliga düsmus ve bogulmak uzereler bunu gören ben hem batakliya atlayip onlari ordan kurtariyorum ayni zamandada agliyorum ve daha sonra bi kücük köpek kahverengi bana asik olmus güya biri varmis bize ve köpeyede ina yapip hüpnoz yaptigi icin bana asik olmus gercekten daha fazla hatirlamiyorum detayli olarak türkcemde iyi olmaya bilir kusura bakmayin..

Bir cevap yazın

yukarı