Rüyada camdan atlamak görmek, kişinin kendi hayatındaki çok büyük bir boşluğun olduğunu ilişkileri ile ilgili ayrılık kararı vereceğine ve hayatla olan bağlarının yavaş yavaş koptuğuna dair çok büyük bir mesajdır. Eğerki rüyada camdan atlayıp yere çakıldığınızı ve kan görmüyor iseniz vucudunuzda herhangi bir hasar hissetmiyorsanız çok büyük bir tehlike yaşayıp ve sonrasında çok güzel bir ferahlama yaşayacağınızın işaretidir. Rüyada camdan siz değilde aileden herhangi bir bireyin atladığını görüyorsanız o kişinin bu aralar çok büyük bir tehlikeye vakıf olacağına delalet eder.

Rüyada camdan atlamak Video“camdan atlamak” için 2 Yorum

  1. rukiye says : Cevapla

    rüyamda kendi öz dayımın iki kızı da eski evimden 5.kattan atlıyolar ama biraz baygın duruyolar ablans için arama yapamıyorum o anda sonra dedemiz geliyo cocukları eliyle kaldırıo biri topallıyor neye gelir 🙁

  2. gul says : Cevapla

    selam, ben bugun ruyamda bir cocuk gordum ve o camdan atladi gozumun onunde, ama bisey olmadi. Sadece karni kanamisti ama iyi konusuyordu. Ben bu cocugu hic tanimiyorum, ama dun eski sevgilimi gordumm biraz uzuldum. Acaba bununla bir ilgisi varmi?

Bir cevap yazın

yukarı