Giyiminizin temiz ya da kirli olmasına göre üzerinize aldığınız işlerde başarılı ya da başarısız olacaksınızdır anlamına gelir. Güzel fakat modası geçmiş bir giyim, talihiniz olacağını fakat modern fikirleri küçümseyeceğinizi bildirir. Modası geçmiş bir giyimi reddederseniz, şu an bulunduğunuz çevre size dar gelecek ve yeni ilişkilere, yeni girişimlere ve yeni aşklara başlayacaksınızdır. Bunlar sizi farklı bir kişiliğe dönüştürecektir demektir. Kendinizi ya da başka kişileri beyazlara kuşanmış bir halde görürseniz, önemli değişiklikler gerçekleştireceksinizdir ve bu değişiklikler her defasında üzülmenize yol açacaktır anlamındadır.

Beyaz giyimli bir kişi ile yürümek, eğer genç bir kadınla da çocuk değilse o kişinin hastalana-cağını ve sıkıntı çekeceğini alâmet eder. Siz bir süre içinde olsa hoş ortamlara gireceksinizdir.

Kendinizi ya da diğerlerini siyahlar içinde görmek; kavgaları, hayal kırıklıklarını ve huysuz arkadaşları ima eder, iş durumunuz da ise beklentinizin altında bir verim sağlayacaksınız.

Sarı giyimli birisini görmek, yaklaşan neşeyi ve finansal alanda ilerleyeceğinizi bildirir. Anormal bir ışıkta oradan oraya dolaşan bir hayalet gibi görünürse, bunun tersi beklenebilir. Sarı kumaş görürseniz uğurlu olacaksınızdır.

Mavi giyimli, enerjik ve ısrarcı gayretleriniz sayesinde özlemlerinizi elde edeceğinizi haber verir. Arkadaşlarınızda bu gayretlerinizde sizi destekleyeceklerdir.

Koyu kırmızı giyimli, niyet ettiğiniz işleri tam vaktinde değiştirerek korkunç düşmanlarınızdan kurtulacağınızı haber verir.

Yeşil giyimli, refahın ve mutluluğun habercisidir. Çok renkli giyimli, geleceğinizde karşılaşabileceğiniz iyi ve kötü durumları bir potada eriterek tez değişikliklere karar vereceksinizdir demektir.

Size uygun gelmeyen bir giyim, girişeceğiniz bir işte bir hata yapacağınızı ve aşk hayatınızda dargınlıklar olacağını bildirir.

Kendilerine uygun giyimli gençler ve yaşlılar görmek, hoşlanmayacağınız ve size birçok dert getirecek bir işi üstleneceğinizi haber verir.

Bir kadın, rüyasında giyiminden memnun olmadığını görürse; sosyal bir itibar edinmeye çalışırken can sıkıcı rakipleriniz olacaktır demektir.

Başkalarının giyimine hayran kalmak, arkadaşlarınızı kıskanacağınızı bildirir.

Giyiminizin herhangi bir parçasını kaybetmek, işinizde kargaşalıklar olacağını ve gönül işlerinizin kötüye gideceğini alâmet eder.

Genç bir kadın, hafif saydam siyah bir kostüm giyerse; üzüntüye ve hayal kırıklığına katlanmak zorunda kalacağını ifade eder.

Genç kadın, koyu kırmızı bir elbise giyerse ve yüzüne bir matem duvağı çekerse; rakibi olarak düşündüğü bir kişi tarafından saf dışı bırakılacaktır ve hayal kırıklığı yaşayacaktır demektir.

Rüyayı gören kişi giyim ile ilgili rüyayı yorumlarken nesnelerin doğal görünüp görünmediklerine özen göstermelidir. Eğer yüzler bozuksa ve ışık bu dünyaya ait gibi görünmez ise (renklerin parlak olmasına rağmen) sakının; değerli bir planınızın suya düşmesi size zarar verebilir. Kötülüğün olmadığı az rüya vardır; günlük yaşantımızda şans etkeninin engellendiği az girişimler bulunmaktadır.Bir cevap yazın

yukarı