Rüyada evinize görücü geldigini görmek, eger evde bir genç kiz varsa çok yakin bir zamanda evlenecegine, eger bekar iseniz sizin yakinda bir evlilik yapacaginiza, evli iseniz eve bir hizmetçi alacaginiza isarettir.

Rüyada Kızına Görücü Gelmesi

Rüyasında kızına görücü geldiğini gören kişi anne yada baba; bu rüya nasıl görüldü ise aynen o şekilde açıklanır ve o kişinin anne yada babanın kızına görücü geleceğine delalet eder. Bu rüyayı görne kişi bekarsa veya evli ama halen daha bir kızı olmamışsa o zaman bu kişinin hayatta yüzünün çok güleceğine iyi şeylerin olacağına çok güzel olayların yaşanacağına işaret eder.
Ani bir gelişme olacak diye tabir edilir. Rüyayı gören kişi hiç beklemediği bir anda kendisi için çok iyi temiz güzel hayırlı bir haberler alacağına işaret eder. Bu kişinin evleneceğine ve yaşamında çok iyi şeyler gerçekleşeğine delalet eder.

İlgili tabirler:
rüyada bekar kıza görücü gelmesi, rüyada görücü gelmesi, evdekı genc kıza gorucu gelmesi ne demek, evli birine rüyda dünürcü gelmesi, rüyada annemin görücüye razı gelmesi, rüyada kızıma görücü geldiğini görmek, ruyada kizima gorucu gelmesi


Bir Cevap Yazın

yukarı