Bir kimsenin rüyada vücudundaki çıbanı delerek içinden irin veya kanlı irin akıttığını görmesi, keder ve gamdan kurtulmaya delâlet eder. Rüyada irin veya kanı dili ile yaladığını görmek, haram mal yemeğe, bir rivayete göre de zinaya delâlet eder. Rüyada tenasül uzvundan irin aktığını görmek, evlilik ile tâbir olunur. Çünkü irin de meni gibidir.  Rüyada sarı su, yara veya kabarcıklardan çıkan şeyler, haram mala delâlet eder. Bazı kere de, büyük bir çıbandan çıkan irin üzüntüden kurtulmaya işarettir.

Yine irin görmek, rüya sahibinin, büyüyen ve kendisine itimat edilir veya her ayda kendisinden vergi alman bir mal elde etmesine alâmettir.

İlgili tabirler:
rüyada çıbandan irin aktığını görmek, rüyada irin akması, ruyada irin, rüyada kan ve irin, ruyada kendinden iltihap cikarmak, ruyada oglumun kafasindan kanli irin aktigini görmek, ruyada parmakdan, cerehat cikmasi, ruyada parmaktan iltihap akması, rüyada parmaktan irin akması ne demek


“irin ve cerahat” için 3 Yorum

  1. ercan says : Cevapla

    Rüyamda,dudağımda bir sivilce,içinde fazla miktarda irin,cerehat vardı..sivilceyi sıktım ,okadar çok irin aktıki anlatamam,ondan sonra çok rahatladım..acaba,yorumlaya bilirmisiniz..

  2. emre says : Cevapla

    hastanede hiç tanımadığım bir doktorun yanındaydım ve hiç tanımadığım bir kadına iğne yapılıyordu ve kalçasında oyuklar vardı sarı şekilde iltihap çıkıyordu bazı yerlerinde de iltihap kurumuş dökülüyordu rüyamın tabirini yaparsanız sevinrim

Bir Cevap Yazın

yukarı

fuck you google fuck you google fuck you google