Rüyada kazak görmek, Hayatınızda henüz gerçekleşmiş ya da süre gelmekte olan bir olayın neticesi olarak bir kişilik değişmesi yaşayacağınızı anlatır. Kazağın rengi bu değişimin kızgınlıktan mı, öfkeden mi yoksa sevgiden ve mutluluktan mı olduğunu anlatır. Bu değişimin kısa süreli olmasının sebebi size yapılan bir davranışı haksız bularak haklılığı kanıtlama ihtiyacı duymaktır.

Rüyayı gören kişi kendine ait olan ve iyi durumdaki bir kazakla görürse başarılı olacağınızı ve başka insanların da yardımını alacağınızı işaret eder. Rüyanızda kirlenmiş ve yıpranmış bir kazak görmek maddi sorunlarınızın olacağının habercisi olarak yorumlanır. Rüyada görülen kazağı ters giydiğinizi görmek bedellerini ödeyeceğiniz hatalar yapacağınıza; giyecek olarak sadece tek bir kazağınızının kaldığını görmek aşağılanacağınıza hakaret edileceğine işaret edilir.

Bir başka rivayete görede… Rüyada kazak görmek, geleneksel olan değerlere, yaygın inançlara karşı gelmek, reddetmek anlamında olarak yorumlanır.

İlgili tabirler:
Rüyada kazak görmek, ruyada kazagi ters giymek, ruda kazak cikarmak, ruyada kazak katlamak, rüyada kazak görmek diyanet, ruyada kazak cikarmak, ruyada kazagin kirkokusu vermesi, Ruyada kazagin kesilmis gormek, ruyada cukurda kazak cikartmak, rüyada kazak satınalmak


Bir Cevap Yazın

yukarı

fuck you google fuck you google fuck you google