Rüyada kıl görmek, Bol para kazanmaya ve paranın getireceği mutluluk ve rahata işaret eder.

İnsan vücudunda görülen kıllar uzun ömre, mal ve dünyalığa, anormal şekilde kıllanmak borçlanmaya, Kıl satmak dünyayı ahirite tercih etmeye, dine önem vermemeye, Hayvan kılları rızık ve mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Yün.)Bol para kazanmaya ve paranın getireceği mutluluk ve rahata işaret eder. Bol para kazanmaya ve paranın getireceği mutluluk ve rahata işaret eder. Dedikodu, sıkıntı, iftira, sinir bozukluğu, acı sözdür.Rüyada kil görmek mal ile yorumlanir. Biraz kıl bulundğunu görenin eline bulduğu kadar mal geçer. Kıl yediğini görmek, haram mal kazanir. Bir kadin kil yedigini görse, hamile olur. Yikanmak için vücuduna kil sürdügünü görmek, iki sekilde tabir olunur: Borcunu ödemek ve gereksiz para harcamak.

Vücudunun kıl bitmeyen yerlerinde kıl çiktigini görmek, borca girmeğe ve sonra bu borçlarını ödeyeceğine delalet eder. Koltuk alti veya kasik tüylerini tiras etmek, dinde ibadetinin devamliligina, bir rivayete göre de, muradinin olacagina isarettir. Koltuk killarinin uzadigini görmek, bir musibete ugrayacagina; bir rivayete göre sehvetine yenilecegine delildir. Kasik tüylerini yolmak, hükümete ceza ödemeye; hamam otu ile killarinin döküldügünü görmek, dünyada mekruh olan bir isi isledigine yorumlanir. Gögsünde veya arkasinda kıllar bulundugunu gören itibarinin düsürecek bir harekette bulunur. Vücut killarinin örülecek kadar uzadigini görmek, ticaretten ve kazançtan mal edinecegine delalet eder.
Ibn-i Kesir’e göre; dil üzerinde kil bittigini görmek hikmet, ilim, iyi konusma, siir söyleme ve zeka ile yorumlanir. Burun deliklerinde kıl görmek mal ile yorumlanir.

İlgili tabirler:
ruyada burunda sa, ruyada birinin burnunda kil ciktigini gormek, rüyada burundan kıl koparmak, rüyada burun üstünde kıl görmek, rüyada burun kili görmek, rüyada burnundan uzun kıl çıkması, ruyada burnundan sac cikmasi, ruyada burnundan kil koparmak, ruyada burnundan cikan kil gormek, rüyada burnunda kıl çıktığını görmek


Bir Cevap Yazın

yukarı