Bu durum genellikle iş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden uzaklaştırılabilirsiniz  şeklinde yorumlanmakla birlikte Müdürünüzü ne gibi ortamlarda gördüğünüze göre değişebilir. Şayet müdürünüzü sıkıntılı bir şekilde görmüş iseniz Müdürünüzün sizi  sevdiğine çalışmalarınıza kayıtsız kalmadığına  da işarettir. Müdürünüzü sevinçli görmüşseniz eğer rüyanızda o zaman sizin için  sıkıntılı günler geçecek demektir, müdürünüzle seyahat yapıyorsanız rüyanızda, müdürün uzağınıza gideceğine sizden uzaklaşacağına delalettir ki,  iş yerindeki son günleri olabilir.

Kadınların sık sık gördükleri rüyaların arasında hükmedici ve despot tavırlı müdürleriyle seks yapmak da yer alır. Bu müdürünüze karşı gizli arzular duyduğunuz anlamına gelmez. İş hayatınızda kendinizi yetersiz hissettiğiniz veya teşvike ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyanızda, iş yerindeki iktidar ilişkisini tersine çevirmiş olursunuz. Rüyanızda itici bulduğunuz biriyle seks yapmayı görüyor olmanız, aynı zamanda kendi bedeninizi de yeniden forma sokmayı arzuladığınızı  da gösterir.

İlgili tabirler:
rüyada müdürünü görmek, rüyada müdür görmek, rüyada eski müdürünü görmek, rüyada eski müdürünü görmek ne demek, royada mekteb midirini gormek, rüyada müdürüne yemek götürmek, ruyada kurumun muduru gormek, ruyada is yerinde muduru gormek, royadamekteb drektoru, yuxuda müdür görmek


Bir Cevap Yazın

yukarı