Rüyada birini aldattığını görmek, iyiye alâmet değildir. Rüyada sevgilinizi aldattığınız zaman yaşadığınız türde bir korku ve utanç duygusunu yaşamak, yakın zamanda gerçek hayatta hissettiğiniz bir pişmanlığa işaret eder. Belki ona yalan söylemiş veya başka bir erkekle flört ederek bazı sınırları aşmış olabilirsiniz.

Rüyada eşinizi, nişanlınızı veya önemli birini aldattığınızı görmek suçluluk duygunuzu ve ihanetinizi işaret eder. Güven duygunuz sarsılabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca cinsel istek yoğunluğunu gösterebilir. Evlilik tarihi yaklaşan insanlarda bu tip rüyalar sıkça görülür. Kimliğinizle ilgili değişikliklere karşı olan korkunuzu göstermektedir.

Rüyada eşinizin veya partnerinizin sizi aldattığını görmek terkedilme korkunuzu gösterir. İlişkinize olan ilginizi kaybetmiş olabilirsiniz.

Bir oyunda başkasını aldattığınızı görmek kendinize karşı dürüst olmadığınızı gösterir.“sevgiliyi aldatmak” için 1 Yorum

  1. Furkan çorum says : Cevapla

    Rüyamda sözlümle ufak bi tartışma yaşıyorduk ve ben gidip sözlümü eskiden tanıyıp ama suan hiç görüşmediğim bi bayan arkadaşla aldatıyordum bi ev içinde cincel münasebetlerde bulunuyorduk ama çokta ileri değildi daha sonra içinde bulunduğumuz evin yakınlarında en yakın erkek arkadaşım olan ve çocukluk arkadaşımda olan ancak suan baska bi sehirde olduğu için 3-4 yıldır birebir görüşemedigimiz arkadaşımı görüyorum ve benden para istiyor bende para veriyorum ama içim huzursuz paranın üzerini getirmesini istiyorum… en son olarakta sözlümü aldattığım için huzursuz oluyorum çok o evden ayrılıp yolda yürürken beni sözlüm arıyor benle barısmak icin samimi konusuyordu özür diliyordu ancak ben sert çıkıp teli kapatıyordum huzursuzda olsam ve rüya orada bitti… rüyada gördügüm kisiler gercekten olan sözlüm ve arkadaşlarım

Bir cevap yazın

yukarı