Rüyada tartışmak görmek, Rüyada bir başkasıyla tartışmada bulunmak, erkekler için mahkemeye salonunda bir davadan başarı ile çıkacağına; kadınlar için ise dargın yanü küs olduğu birisiyle barışacağına işaretle delalet eder. Rüyada herhangi bir kimse ile tartıştığını görmek, üzüntü ve kedere ve müşkül işlere bulaşmaya delâlet eder. Rüyada bir başkasıyla tartışmak, erkekler için mahkemelik bir olayın lehinize biteceğine işaret eder. Kadınlar için daha önce küstüğü birisiyle barışacağına yorumlanır. Rüyada bir baskasiyla tartismada bulunmak, erkekler için mahkemeye düsülmüs bir davadan basari kazanacagina; kadinlar için dargin oldugu birisiyle barisacagina işarettir.

Rüyada tartışmak, yaşanan zor durumlara ve bu durumlara çareler aramaya, eğerki aileden birisi yada çok sevdiğiniz birisi ile tartıştığınızı görürseniz, o kişi ile ilişkinizin içersinde çok sıkıntılı bir dönem geçireğenize, Siz sürekli birisi ile tartıştığınızı görüyor iseniz, ilişkiler içersinde şüpheler olacağına, bir erkek ile tartışmak üç şekilde yorumlanır; yanlış kararlar verme ihtimalinizin çok yüksek olacağına delalet eder.

İlgili tabirler:
ruyada tartismak, ruyada biriyle tartismak, rüyada tanıdık biriyle tartışmak, RÜYADA TANIMADIK BİRİYLE TARTIŞMAK, ruyada tanimadigin kadinla tartismak, rüyada sevmediğin biriyle tartıştığını görmek, ruyada iki kadin tartismasi, ruyada bır kadınla tartısmak, rüyada bi tartisma içinde bulunmak, rüyada bi erkekle sözlü kavga etmek


Bir Cevap Yazın

yukarı