Rüyada tartışmak görmek, Rüyada bir başkasıyla tartışmada bulunmak, erkekler için mahkemeye salonunda bir davadan başarı ile çıkacağına; kadınlar için ise dargın yanü küs olduğu birisiyle barışacağına işaretle delalet eder. Rüyada herhangi bir kimse ile tartıştığını görmek, üzüntü ve kedere ve müşkül işlere bulaşmaya delâlet eder. Rüyada bir başkasıyla tartışmak, erkekler için mahkemelik bir olayın lehinize biteceğine işaret eder. Kadınlar için daha önce küstüğü birisiyle barışacağına yorumlanır. Rüyada bir baskasiyla tartismada bulunmak, erkekler için mahkemeye düsülmüs bir davadan basari kazanacagina; kadinlar için dargin oldugu birisiyle barisacagina işarettir.

Rüyada tartışmak, yaşanan zor durumlara ve bu durumlara çareler aramaya, eğerki aileden birisi yada çok sevdiğiniz birisi ile tartıştığınızı görürseniz, o kişi ile ilişkinizin içersinde çok sıkıntılı bir dönem geçireğenize, Siz sürekli birisi ile tartıştığınızı görüyor iseniz, ilişkiler içersinde şüpheler olacağına, bir erkek ile tartışmak üç şekilde yorumlanır; yanlış kararlar verme ihtimalinizin çok yüksek olacağına delalet eder.

İlgili tabirler:
ruyada tartismak, rüyada tartıştığını görmek ne demek, rüyada tartismak görmek, rüyada tanidik biriyle kavga etmek, rüyada tanımadığın biriyle tartıştığını görmek, rüya da tartışmak, ruyada tartismak ne anlama gelir, rüyada trafikte kavga görmek, Ruyadatartismak, ruyada sevmedigin biriyle kavga etmek


Bir Cevap Yazın

yukarı

fuck you google fuck you google fuck you google